Smacznie, zdrowo, kolorowo ...
Blog > Komentarze do wpisu

Wyniki orzeźwiającego konkursu

Na wstępie wybaczcie, że dopiero teraz publikuję wyniki, ale sprawy remontowo - porządkowe zatrzymały mnie w naszym nowym gniazdku, które wijemy z mężem od pewnego czasu, a z uwagi na to, że jeszcze nie jesteśmy podłączeni tam do internetu, sprawy blogowe odeszły na bok. Wczoraj wróciłam i zorganizowaliśmy obrady z mężem, który przepis wybrać. Obrady były długie i bardzo dla nas trudne, gdyż przepisy przesłaliście wspaniałe.. każdy z osobna powinien być nagrodzony w swojej kategorii pyszności.

Nagroda była jedna więc zwycięzca może być tylko jeden, zarówno męża jak i mnie zaciekawił bardzo orzeźwiająco brzmiący przepis na lody .... Uwaga .... to już ten moment.. 

Lody o smaku Fanty AnnMarie zostaną nagrodzone w orzeźwiającym konkursie, za swoją oryginalność, prostotę i szybkośc wykonania.. myślę, że z pewnością przygotujemy je na imprezę i z pewnością orzeźwią każdego gościa.

 

Gratulujemy serdecznie zwyciężczyni.. a jako nagrodę pocieszenia dla pozostałych osób, zostawiam zapowiedź następnego konkursu, który niebawem pojawi się na blogu i w którym do wygrania zostaną aż 3 sprzęty kuchenne.. więc bądźcie czujni... zaglądajcie na bloga i wypatrujcie nowych przepisów które będą się tu pojawiać.. 

poniedziałek, 16 września 2013, agawa1984

Polecane wpisy

Komentarze
2013/09/16 14:27:01
Gratulacje! :)
Smak Chwili .. on Bloglovin" href="http://www.bloglovin.com/en/blog/5978199">Follow on Bloglovin

Tutaj znajdziesz interesujące przepisy:

New Page 1
zBLOGowani.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top blogi Durszlak.plOdszukaj.com - przepisy kulinarne
zBLOGowani.pl
Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl