Smacznie, zdrowo, kolorowo ...

Cała ja

 

Witaj :)

Mam na imię Agnieszka i mam zaszczyt gościć Cię w mojej wirtualnej kuchni.. w kuchni pewnie takiej jak u większości pań domu..  Stworzyłam to miejsce  początkowo z wygody, gdyż wiedziałam, że jeśli zapiszę tu przepis to zawsze tutaj go znajdę, a nie tak jak wcześniej gdy  kartki z przepisami,  zawsze w nie odpowiedniej chwili w magiczny sposób znikały.. 

Z czasem jednak to miejsce stało się czymś więcej niż przechowywalnią przepisów.. Zaczęłam poświęcać mu coraz więcej czasu i zaangażowania,  stawiam sobie coraz wyżej poprzeczkę, aż w końcu stał się moją miłością i codziennością.

Moje motto kulinarne to: "SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO"

 

Jestem blogującą mamą, żoną i kocią mamą. 

 Stawiam wszystko na zdrową kuchnię, bez konserwantów, nie ociekającą tłuszczem – wręcz dietetyczną. Słodkości co prawda tą dietetyczność troszkę psują, no ale jakby to było bez nich?

Jestem mamą na pełny etat ;)   prowadzenie bloga połączone z opieką nad dzieckiem i domem jest nie lada wyzwaniem, ale staram się to pogodzić, dlatego też wpisy nie pojawiają się tak często .. Każda moja wolna chwila (a jest ich bardzo mało) poświęcona jest blogowaniu: gotowaniu, pieczeniu,  robieniu zdjęć i pisaniu postów.  Dlatego każdy komentarz zostawiony przez Was sprawia mi wiele radości.

 

 Jestem miłośniczką kotów, moja kotka zresztą też towarzyszy mi często w kuchni, może mniej aktywnie niż ja ale jednak :) Mam słabość do włoskich klimatów, do filmów gdzie motywem przewodnim jest gotowanie i miłość w tle, moje ulubione to np. „Czekoladowe serce”, „Pocałunki a’la carte”, i wszystkie rozgrywające się w winnicach.

Tak wygląda moja historia z tym miejscem, bardzo się cieszę, że tutaj jesteś i zapraszam ponownie :) 

 

Smak Chwili .. on Bloglovin" href="http://www.bloglovin.com/en/blog/5978199">Follow on Bloglovin

Tutaj znajdziesz interesujące przepisy:

New Page 1
zBLOGowani.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Top blogi Durszlak.plOdszukaj.com - przepisy kulinarne
zBLOGowani.pl
Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl